Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Hrubieszów: Okradł znajomą
Hrubieszowscy policjanci ustalili wczoraj 20-letniego mieszkańca gm. Horodło. Młody mężczyzna w połowie sierpnia bieżącego roku, dokonał kradzieży biżuterii na szkodę swojej 40-letniej znajomej. Pierścionki i kolczyki wyjął z flakonu na kwiaty, który stał na meblach kuchennych. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
-
Krasnystaw: Jeden zagadywał, drugi kradł.
Do 10 lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom gminy Krasnystaw po tym jak włamali się od mieszkania sąsiada chcąc ukraść alkohol. Jeden z nich ?zagadywał? przebywającą na posesji starszą panią. Drugi z przeciwległej strony budynku przez okno wszedł do wnętrza. Nie znalazł alkoholu więc skradł pieniądze i telefon komórkowy.
-
Biłgoraj: Narkotyki na zalewem
Wczorajszej nocy policjanci z Biłgoraja ujawnili blisko 8 gam marihuany, które posiadał przy sobie 22-letni mieszkaniec Biłgoraja. Mężczyzna wraz z kolegami przebywał w środku nocy nad zalewem. Teraz młodzieniec odpowie przed sądem z przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
-
Świdnik: Kibic próbował odebrać broń policjantowi.
Wczoraj w Świdniku podczas meczu, trzecioligowych drużyn piłki nożnej, jeden z kibiców rzucił się na policjanta, próbując odebrać mu broń służbową. Sprawca został natychmiast obezwładniony i zatrzymany. Do zdarzenia doszło przed stadionem, podczas eskorty kibiców, którzy nie zostali wpuszczeni na mecz. 25-letni mężczyzna usłyszy zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
-
Kraśnik: Wypadek na K-19
Kraśniccy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło dzisiaj przed godz. 8.00 w miejscowości Obroki na drodze krajowej nr 19 relacji Lublin- Rzeszów. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący samochodem audi nagle stracił panowanie nad kierownicą, zjechał do rowu i dachował
-
Lublin: 16-latek złapany na włamaniach do mieszkań
Umieszczeniem w schronisku dla nieletnich zakończyło się zachowanie 16-letniego mieszkańca Lublina. Młody mężczyzna włamywał się do mieszkań, kradł z nich cenne przedmioty a następnie sprzedawał na targu. Ponadto policjanci odnaleźli u niego narkotyki. Mundurowi sprawdzają czy 16-latek działał sam i czy nie jest odpowiedzialny również za inne tego typu czyny
-
Biłgoraj: W oku vectry ( film).
Wczoraj policjanci z biłgorajskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej dwa pojazdy, które chwilę wcześniej dopuściły się kilku wykroczeń w ruchu drogowym. Sreberko zarejestrowało moment jak kierowca opla wyprzedza na przejściu dla pieszych ciąg pojazdów pokonując tym samym podwójną linię ciągłą. Drugi mężczyzna kierujący laguną wyprzedzał z kolei na skrzyżowaniu. Policjanci ustalili, że kierowca renaulta posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę w stanie nietrzeźwości.
-
Hrubieszów: Dziecięce łóżeczko i drewniany stolik łupami 40-latki
Hrubieszowscy policjanci ustalili i zatrzymali 40-letnią mieszkankę gminy Horodło, która na początku sierpnia włamała się do niezamieszkałej posesji i skradła drewniane dziecięce łóżeczko i ręcznie wykonany drewniany stolik. Wartość strat właściciel oszacował na 700 zł. Policjanci odnaleźli w mieszkanie 40-latki skradzione przedmioty. Dzisiaj usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem...
-
Biała Podl.: Oplem w mur
Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło przed północą w Międzyrzecu Podlaskim. Kierowane przez 20-latka auto na łuku drogi wypadło z jezdni wprost na murowane ogrodzenie pobliskiego lokalu gastronomicznego. Kierowca wraz z jednym z pasażerów trafili do szpitala. Okazało się, że 20-latek prowadził auto w stanie nietrzeźwości...
-
Włodawa: Okradał własnego dziadka
Sąd ds. Rodziny i Nieletnich zajmie się sprawą 13-latka, który próbował okraść własnego dziadka. Mężczyzna w niedzielę nakrył wnuczka, jak ten włamał się do jego samochodu i próbował skraść 60 złotych. Jak się okazało, młodzieniec już wcześniej okradał starszego pana...