Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Biała Podl.: Kierowca zginął na miejscu.
Tragiczny wypadek w Białej Podlaskiej na ul. Narutowicza. Kierowca samochodu zginął na miejscu, a pasażer pojazdu walczy o życie.
-
Lublin: Zatrzymany sprawca.
Lubelscy policjanci w kilka chwil po zdarzeniu zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej. 49-letek osadzony został w policyjnym areszcie. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
-
Zamość: Poszukiwany woźnica.
Zamojscy policjanci poszukują właściciela zaprzęgu. Wczoraj tuż po godzinie 22: 00 we wsi Zielona, w okolicach leśniczówki odnaleziony został koń wraz zwozem. Rozpytani mieszkańcy wsi stwierdzili, że nie jest to koń miejscowych gospodarzy.
-
KWP: Zwyciężyli w konkursie.
VIII edycję konkursu wiedzy prewencyjnej „Jestem bezpieczny” wygrała Szkoła Podstawowa w Annoborze reprezentująca powiat lubartowski.
-
Zamość: Odnaleziony woźnica.
Poszukiwany woźnica odnalazł się cały i zdrowy. To 56-letni mieszkaniec gm. Krasnobród. Noc i przedpołudnie spędził w stodole u znajomego w miejscowości Borek gm. Krasnobród.
-
Wizyta policjantów w Arnhem
-
Hooligans in the Picture
-
Lublin: Wpadka pasera.
Policjanci z grupy do zwalczania przestępczości skierowanej na włamania do pojazdów zatrzymali wczoraj rano 58-letniego Janusza M., u którego w mieszkaniu znaleźli kilkadziesiąt przedmiotów, które najprawdopodobniej pochodzą z przestępstw, w większości z włamań do pojazdów. Za paserstwo mężczyźnie może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
-
KWP: Wizyta niemieckich kolegów.
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie od 2003 roku utrzymuje kontakty z Krajową Szkołą Policji w Hamburgu. Jednym z elementów tej współpracy jest m.in coroczna wizyta słuchaczy Krajowej Szkoły Policji z Hamburga w KWP w Lublinie. Wizyty te mają na celu wymianę wiedzy związanej z rozwiązaniami organizacyjnymi, zadaniami i sposobami działania instytucji policyjnych obu krajów oraz wyposażeniem, zasadami szkolenia i dokształcania policjantów.
-
KWP: Finał konkursu - Jestem bezpieczny
Dzisiaj o godz. 10: 00 w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego w Lublinie odbędzie się VIII Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI. Jego głównym celem jest przedstawienie dzieciom i młodzieży wiedzy na temat bezpieczeństwa, szkodliwości działania środków odurzających, narkotyków, alkoholu i nikotyny na organizm człowieka.