Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Nietrzeźwi kierujący
22 kierujących na "dwóch gazach"
-
Lublin: Narkotyki pod okiem matki
Policjanci z Sekcji do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie zatrzymali 18-letniego mieszkańca Lublina i jego 21-letniego kolegę, przy których ujawnili marihuanę. Jak się okazało, narkotyki posiadała również matka 18-latka. Ponad 8 gram marihuany policjanci odnaleźli w jej szlafroku podczas przeszukania mieszkania. Za posiadanie narkotyków wszystkim grozi im kara do 3 lat więzienia...
-
Lublin: Złodzieje w ślepym zaułku
Policjanci z I Komisariatu w Lublinie zatrzymali wczoraj 4 sprawców kradzieży na tzw. „wyrwę”. Dwaj z nich to bracia, którzy okradli 46-letnią mieszkankę Lublina. Dwaj następni próbowali połakomić się na torebkę i reklamówkę z zakupami należącymi do 62-letniej kobiety. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie
-
KWP: Policja walczy z piratami drogowymi
„Bezpieczna 19” to kryptonim transregionalnej akcji ruchu drogowego wymierzona przeciwko piratom drogowym. W działania, oprócz policjantów z naszego województwa zaangażowani są funkcjonariusze z Podkarpacia, województwa mazowieckiego i podlaskiego. Dziś i w najbliższą niedzielę, większa niż zwykle ilość patroli będzie dbać o bezpieczeństwo na tej trasie...
-
Lubartów: Bezpieczne ferie
W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych wczoraj lubartowscy policjanci odwiedzili Szkołę Podstawową w Łucce, gdzie w trakcie tegorocznych ferii zimowych, dzieci klas I-VI korzystają ze zorganizowanych form wypoczynku. Funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym jak bezpiecznie wypoczywać i jak zachowywać sie w sytuacji zagrożenia np. przed atakiem psa.
-
Nietrzeźwi kierujący
20 - nietrzeźwych kierujących
-
Lublin: Zatrzymany za napad na Norwegów
Policjanci z Sekcji Kryminalnej KMP w Lublinie zatrzymali 16-letniego mieszkańca Lublina, który przed kilkoma dniami napadł na dwóch obywateli Norwegii. Sprawca zabrał studentom telefon komórkowy oraz pieniądze. W ręce kryminalnych wpadł tez 15-letni paser, który skradziony aparat zakupił od 16-latka.
-
Lublin: Odpowie za fałszywy alarm
Policjanci z Bychawy ustalili i zatrzymali 23-letnią sprawczynię fałszywego alarmu. Zrozpaczona dziewczyna prosiła o pomoc gdyż wjechała samochodem do rzeki i jej mąż nie może się z niego wydostać. Alarm postawił na nogi Policję, Karetkę Pogotowia oraz Straż Pożarną. Okazało się, że do wypadku nie doszło a żartownisiem okazała mieszkanka jednej z pobliskich miejscowości. Teraz za swój żart odpowie przed sądem
-
KWP: Zatrzymana para oszustów internetowych
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Lublinie wspólnie z policjantami III komisariatu zatrzymali parę oszustów internetowych, działających na jednym z aukcyjnych portali. Jak ustalono, 31-letni mężczyzna i jego 35-letnia znajoma prowadząc fikcyjne transakcje sprzedaży dokonali ponad 20 przestępstw. W sumie przestępcy oszukali klientów na łączną kwotę ponad 15 tys. złotych. Dziś doprowadzeni zostaną do prokuratury. Grozi im kara do 8 lat więzienia.
-
Tomaszów Lub.: Poszukiwany sprawca wypadku
Policjanci poszukują sprawcy wypadku do którego doszło dzisiejszej nocy w Tomaszowie Lubelskim. Kierujący vw golfem, na prostym odcinku jezdni zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Sześć jadących w nim osób odniosło liczne obrażenia.