Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Radzyń Podl.: Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych.
Radzyńscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Białej Podlaskiej ujawnili 5 automatów do gier hazardowych. Wszystkie te urządzenia znajdowały się w jednym z lokali na terenie Radzynia Podlaskiego. Maszyny zostały zabezpieczone. Automaty służyły do prowadzenia gier hazardowych wbrew przepisom ustawy.
Dodano: 21.01.2015 Radzyń Podlaski -
Lublin: Uslyszała zarzuty za porysowanie samochodu sąsiada
Zarzut uszkodzenia mienia usłyszała na V komisariacie 68-letnia mieszkanka Lublina, po tym, jak ostrym narzędziem porysowała samochód swojego sąsiada. Mężczyzna wycenił straty na ponad 5 tys. złotych. Sprawczyni przyznała się do winy, lecz nie potrafiła uzasadnić swojego zachowania, twierdząc, że była pijana. Kodeks karny za przestępstwo zniszczenia mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 21.01.2015 Lublin -
Chełm: Policjanci zabezpieczyli ponad 1.5 kilograma marihuany.
Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 25- letni mieszkaniec Chełma. Na jednej z posesji policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 1.5 kilograma marihuany. Dzisiaj o losie 25 latka zadecyduje prokurator. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 21.01.2015 Chełm