Projekty dofinansowane ze środków Budżetu Państwa

Zadania w zakresie łączności i informatyki

Flaga RP oraz godło Polski.

 

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

 

„Dostawa, zainstalowanie i uruchomienie kompletnej nowej siłowni telekomunikacyjnej w Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju”

 

DOFINANSOWANIE: 102 659,49 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 102 659,49 zł

W ramach zadania wymieniono na nowy system zasilania węzła teleinformatycznego Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.


Flaga RP oraz godło Polski.

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

 

,,Dostawa oraz wymiana akumulatorów w systemach zasilania węzłów teleinformatycznych w Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie, Janowie Lubelskim oraz Lubartowie’’

 

DOFINANSOWANIE: 80 220,6 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 80 220,6 zł

W ramach zadania zakupiono i wymieniono łącznie 72 szt. baterii akumulatorów w systemach zasilania węzłów teleinformatycznych funkcjonujących w Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie (24 szt.), Komendzie Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim (24 szt.) oraz Komendzie Powiatowej Policji w Lubartowie (24 szt.).


Flaga RP oraz godło Polski.

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

 

,,Dostawa oraz wymiana akumulatorów w systemach zasilania węzłów teleinformatycznych w Komendzie Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim oraz Parczewie’’

 

DOFINANSOWANIE: 56 184 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ: 56 184 zł

 

 W ramach zadania zakupiono i wymieniono łącznie 48 szt. baterii akumulatorów w systemach zasilania węzłów teleinformatycznych funkcjonujących w Komendzie Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim (24 szt.) oraz Komendzie Powiatowej Policji w Parczewie (24 szt.).

 

Powrót na górę strony