Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Oszustwo podczas sprzedaży sukienki. 32-latka straciła 60 tysięcy złotych
60 tysięcy złotych straciła 32-letnia kobieta z Tomaszowa Lubelskiego, która na portalu wystawiła do sprzedaży sukienkę. Za pośrednictwem platformy skontaktowała się z nią osoba, rzekomo zainteresowana jej kupnem i poprosiła o adres mailowy. Kobieta otrzymała wiadomość z linkiem, gdzie miała dokonać weryfikacji. Apelujemy o zachowanie ostrożności przy transakcjach internetowych!
Tomaszów Lubelski -
Pijany kierowca uciekał przed policją
W środę przed godziną 22 w Wieprzowie 43-latek kierując Mercedesem przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Następnie podjął próbę ucieczki, ale został zatrzymany przez policjantów tomaszowskiej drogówki. Jak się okazało mieszkaniec gminy Susiec uciekał, bo był pijany, mężczyzna wydmuchał ponad 1,5 promila. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu do 5 lat więzienia.
Tomaszów Lubelski -
66-latek stracił ponad 11 tysięcy złotych
Przestępcy tworzą fałszywe reklamy ofert inwestycji z dużym i szybkim zarobkiem. Przekonał się o tym 66-latek z powiatu tomaszowskiego, który w wyniku działań przestępców stracił ponad 11 tysięcy złotych. Pamiętajmy, aby zawsze dokładnie weryfikować oferty inwestycyjne, wystrzegajmy się ogłoszeń gwarantujących szybki i wysoki zysk.
Tomaszów Lubelski -
Sprawdź światła pojazdu. Bezpłatnie!
W ramach tegorocznej edycji kampanii „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, na wybranych stacjach kontroli pojazdów w powiecie tomaszowskim, będzie można bezpłatnie sprawdzić stan i ustawienie świateł w pojazdach.
Tomaszów Lubelski -
Otrzymaliśmy odblaski od Gminy Telatyn
W Urzędzie Gminy Telatyn na ręce dzielnicowego z Posterunku Policji w Łaszczowie mł. asp. Marcina Golika zostały przekazane elementy odblaskowe. Odblaski zwiększą bezpieczeństwo pieszych na naszych drogach. Policjanci będą je rozdawać przy okazji spotkań profilaktycznych oraz kontroli drogowych.
Tomaszów Lubelski -
Elementy musztry i ceremoniału w klasie mundurowej
W ramach trójstronnego porozumienia pomiędzy Policją, Strażą Graniczną a Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Kostki Starowieyskiego w Łaszczowie wczoraj w I klasie o profilu mundurowym tej szkoły przeprowadzono zajęcia z musztry. Celem spotkania było doskonalenie dyscypliny, nauka zachowania w szyku oraz kształtowanie postawy odpowiedzialności i szacunku wobec służby mundurowej. Uczniowie mieli okazję poznać praktyczne elementy musztry oraz znaczenie pracy zespołowej w formacjach mundurowych.
Tomaszów Lubelski -
39-latek zatrzymany za narkotyki
Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej jednostki w ramach prowadzonych współdziałań z funkcjonariuszami PSG Chłopiatyn, zatrzymali 39-latka, który posiadał ponad 200 porcji dilerskich marihuany i uprawiał konopie. Mieszkaniec gminy Bełżec odpowie za swoje czyny przed sądem.
Tomaszów Lubelski -
Dzielnicowy odnalazł zagubione grzybiarki
W sobotę rano dwie kobiety wybrały się grzyby do lasu w okolicach Lubyczy Królewskiej. Niestety 38-latka i jej 64-letnia mama straciły orientację w terenie i nie były w stanie samodzielnie odnaleźć drogi powrotnej. Wnuk starszej z kobiet poinformował służby. Policjanci z Posterunku Policji w Lubyczy Królewskiej podjęli poszukiwania. W niecałą godzinę po zgłoszeniu dzielnicowy odnalazł kobiety. Apelujemy o rozsądek i bezpieczeństwo podczas leśnych wypraw!
Tomaszów Lubelski -
Spotkanie z przedszkolakami
W środę w Przedszkolu Terapeutycznym „Dobry Start” w Tomaszowie Lubelskim odbyło się spotkanie profilaktyczne, którego głównym tematem było bezpieczeństwo. Policjanci wręczyli przedszkolakom kolorowe odblaski oraz zakładki do książek.
Tomaszów Lubelski -
Śmiertelny wypadek podczas pracy!
66-latek zginął wczoraj podczas pracy związanej z rozładunkiem towaru z naczepy ciężarówki w miejscowości Hrebenne. Mężczyzna spadł z naczepy na ziemię. Pomimo udzielenia natychmiastowej pomocy przez pozostałych pracowników oraz przez ratowników medycznych, nie udało się uratować jego życia.
Tomaszów Lubelski