Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Radzyń Podl.: Odpowie za kradzież mosiężnych tulei do produkcji ciastek
Radzyńscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży czterech mosiężnych tulei, do której doszło w okresie od czerwca do 20 lipca br. na terenie jednej z firm w Radzyniu Podlaskim. Sprawcą okazał się 37-letni mieszkaniec gminy Wohyń, pracownik tej firmy. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Wartość strat oszacowana została na kwotę 8 tys. złotych.
Radzyń Podlaski -
Radzyń Podl.: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dostępna na telefon
Aplikacja Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dostępna jest już na telefon. Użytkownicy pobierając darmową aplikację Geoportal Mobile znajdą w niej zakładkę z dostępem do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Przypominamy, że KMZB to doskonała forma kontaktu społeczeństwa z Policją.
Radzyń Podlaski -
Radzyń Podl.: Wakacyjne spotkanie z policjantami
Radzyńscy policjanci spotkali się z uczestnikami „Wakacyjnych pikników na strzelnicy”, gdzie podczas spotkania z dziećmi, realizowali działania informacyjno – edukacyjne „Wizyta funkcjonariuszy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych, którzy chętnie uczestniczyli w dyskusji na temat bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach.
Radzyń Podlaski -
Radzyń Podl: Nietrzeźwy motorowerzysta w oku policyjnej kamery
Niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący motorowerem, którego wczoraj zatrzymali radzyńscy policjanci. Mężczyzna podróżował krajową 19 tką, styl jazdy prowadzonego przez niego pojazdu wskazywał, iż może znajdować się pod działaniem alkoholu.
Radzyń Podlaski -
Radzyń Podl.: Pijany i zakazem wjechał w drzewo
Policjanci radzyńskiej jednostki ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Zbulitów Duży, gm. Radzyń Podlaski. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A6 na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Obrażeń ciała doznał kierujący, który przewieziony został do szpitala, gdzie okazało się że znajduje się pod działaniem alkoholu.
Radzyń Podlaski -
Radzyń Podl: Nietrzeźwy kierujący wjechał do przydrożnego rowu
34-latek z Radzynia Podlaskiego, który zdecydował się wsiąść za kierownicę pod działaniem alkoholu, swoją podróż zakończył w rowie. Badanie alkomatem wykazało że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za swoje postępowanie. Za jazdę "na podwójnym gazie" grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
Radzyń Podlaski -
Radzyń Podl.: Wjechał w audi. Miał 3 promile!
Prawie 3 promile alkoholu miał w organizmie kierowca volvo, który wczoraj przed południem na skrzyżowaniu dróg krajowych spowodował kolizję drogową. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 47-latek odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, utrata prawa jazdy na kilka lat oraz wysoka grzywna.
Radzyń Podlaski -
Radzyń Podl.: Policjanci spotkali się z dziećmi
Wczoraj w Ośrodku Kultury w Komarówce Podlaskiej odbyło się spotkanie policjantów radzyńskiej komendy z dziećmi, które uczestniczą w zajęciach i warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez Stowarzyszenie „Nadzieja i Przyszłość”. Dzieci mogły się dowiedzieć jak bezpiecznie spędzać czas wolny nad wodą w ramach zainicjowanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pana Mariusza Błaszczaka kampanii: „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”, a także usłyszeć o szeroko pojętym bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a także podczas wykonywania prac gospodarskich w czasie żniw.
Radzyń Podlaski -
Radzyń Podl.: Szczęśliwy finał poszukiwań 56-latki
Radzyńscy policjanci poszukiwali 56-letniej kobiety, która wczoraj wybrała się na przejażdżkę rowerem po lesie i straciła orientację co spowodowało zagubienie się. Po niespełna godzinie policjanci odnaleźli zaginioną kobietę. Cała i zdrowa wróciła do domu.
Radzyń Podlaski -
Radzyń Podl.: Święto Policji w radzyńskiej komendzie
Wczoraj w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji. Podczas akademii z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadkom. Jerzego Czebreszuka, 37 funkcjonariuszy otrzymało nominacje na wyższe stopnie policyjne. Wręczone zostały również nagrody i podziękowania. Na zakończenie przedstawiciele zaproszonych gości na ręce komendanta radzyńskiej jednostki przekazali gratulacje wszystkim policjantom, policjantkom i pracownikom Policji dziękując za pomoc niesioną mieszkańcom powiatu.
Radzyń Podlaski
