Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Z promilami i bez uprawnień wjechał w drzewo
52-latek odpowie przed sądem za kierowanie samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Kierujący fordem na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem i wjechał w drzewo, po czym próbował zbiec z miejsca zdarzenia. Mężczyzna był pijany, na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania. Funkcjonariusze stwierdzili u 52-latka ponad 2 promile alkoholu.
Radzyń Podlaski -
Po służbie zauważył pijanego kierowcę. 49-latek miał 1,5 promila
Radzyński policjant w dniu wolnym od służby zauważył mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu kierował Audi. Nieodpowiedzialny kierujący miał w organizmie niemal 1,5 promila alkoholu i to nie koniec przewinień z jego strony. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, gdzie 49-latek odpowie za popełnione przestępstwa drogowe.
Radzyń Podlaski -
Pijani rodzice opiekowali się dziećmi
Informację o sprawowaniu przez pijanych rodziców opieki nad dziećmi policjanci z radzyńskiej jednostki otrzymali od pracowników socjalnych podczas złożonej wizyty. Mundurowi po sprawdzeniu stanu trzeźwości potwierdzili podejrzenia zgłaszających. Matka i ojciec czwórki dzieci w wieku 8-14 lat znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Dziećmi zaopiekowała się trzeźwa, wskazana przez matkę osoba z rodziny. Teraz rodzice będą tłumaczyć się przed Sądem, gdzie finalnie trafi sprawa.
Radzyń Podlaski -
34-latka odpowie za kradzieże z włamaniem na rachunek bankowy
Radzyńscy kryminalni zatrzymali 34-latkę, która usłyszała zarzuty dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem. Kobieta ukradła kartę bankomatową należącą do jej 68-letniego szwagra, mieszkańca gminy Radzyń Podlaski, po czym używając tej karty dokonała wypłat pieniędzy. Kobieta przyznała się do popełnienia zarzucanych czynów. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.
Radzyń Podlaski -
Przekroczył prędkość, a potem uciekał przed Policją bo nie miał uprawnień
Zatrzymaliśmy 40-latka z gminy Radzyń Podlaski, który jadąc Volkswagenem przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym, a następnie nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policyjnym radiowozem. Nieodpowiedzialny kierujący nie posiadał także uprawnień do kierowania, a auto nie miało aktualnych badań technicznych. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, gdzie mężczyzna odpowie za popełnione przestępstwa.
Radzyń Podlaski -
Potrącenie rowerzysty na DK-63
Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Ulan-Majorat na DK-63. Kierujący Volkswagenem Crafter potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. W wyniku wypadku 74-letni cyklista doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.
Radzyń Podlaski -
Inwestycja w ropę i złoto była oszustwem. Straty to ponad 800 tysięcy złotych
58-latek postanowił zainwestować w ropę i złoto na giełdzie. Na polecenie „doradcy finansowego” zainstalował również aplikacje, które miały posłużyć jako ułatwienie współpracy między nim, a doradcami. Jak się okazało jedna z nich umożliwiła oszustom zdalny dostęp do jego urządzenia. Wkrótce okazało się, że zamiast zysków mieszkaniec powiatu radzyńskiego poniósł straty na kwotę ponad 800 000 złotych.
Radzyń Podlaski -
Mając niemal 3 promile spowodował kolizję i uciekł. Dodatkowo nie posiadał uprawnień
45-latek, który zdecydował się wsiąść za kierownicę po alkoholu, swoją podróż zakończył spowodowaniem kolizji drogowej i ucieczką z miejsca zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania. Za swoje postępowanie wkrótce odpowie przed sądem.
Radzyń Podlaski -
Nietrzeźwy i bez uprawnień wjechał w drzewo, a potem uciekł pieszo. Na miejscu zostawił rannego pasażera
Uderzeniem w drzewo zakończyła się niedzielna przejażdżka dla kierowcy Audi. Mężczyzna z rozbitego auta uciekł pieszo, pozostawiając na miejscu rannego pasażera. W chwili zatrzymania, 30-latek był nietrzeźwy. Badanie wykazało niemal 2 promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem.
Radzyń Podlaski -
Odpowie za kłusownictwo i uszkodzenie ogrodzenia!
Policjanci z Wydziału Kryminalnego radzyńskiej komendy zatrzymali 57-latka z gminy Wohyń, który odpowie za kłusownictwo. Mężczyzna w okresie ochronnym nielegalnie odstrzelił bażanta, który siedział na ogrodzeniu prywatnej posesji. Następnie, aby zabrać nielegalnie upolowanego bażanta uszkodził ogrodzenie. Sprawca usłyszał już zarzuty w tej sprawie i przyznał się do winy. Kłusownictwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Radzyń Podlaski