Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Po uderzeniu w drzewo skoda rozpadła się na dwie części
Poważnych obrażeń ciała doznał 20-latek, który kierując samochodem marki Skoda uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że jego auto rozpadło się na dwie części. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość.
Łuków -
Bez uprawnień, ale po alkoholu i z amfetaminą
Noc w policyjnej celi spędził 30-latek. Wczoraj mężczyzna jadąc BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w krawężnik. Okazało się, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i nie miał prawa jazdy. Dodatkowo policjanci w jego saszetce znaleźli amfetaminę. Dzisiaj 30-latek usłyszy zarzuty.
Łuków -
Z promilami za kierownicą forda
Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierujący fordem, któremu dalszą jazdę uniemożliwili mężczyźni z innego auta. Zatrzymany 67-latek mówił policjantom, że nie kierował swoim samochodem, a później oświadczył, że piwo pił już po zatrzymaniu go. Wersja mężczyzny nie potwierdziła się. Już stracił prawo jazdy, a wkrótce usłyszy zarzuty.
Łuków -
Na rondzie „pod prąd” i z promilami
Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany przez innego kierowcę. 25-latek jadący skodą, skrzyżowanie o ruchu okrężnym „pokonał pod prąd” i omal nie zderzył się z innym autem. Gdy uniemożliwiono mu później dalszą jazdę, to okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Młody mężczyzna już stracił prawo jazdy, a wkrótce usłyszy zarzuty.
Łuków -
Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani dzięki zgłoszeniom
Kolejny raz, dzięki informacjom od społeczeństwa łukowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących samochodami. Jadący ciężarówką 42-latek miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Natomiast 25-latek z gminy Łuków jechał audi mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie.
Łuków -
Kolejny areszt tymczasowy za narkotyki
Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy, to środek zapobiegawczy jaki zastosował łukowski sąd wobec 24-latka, u którego policjanci znaleźli znaczną ilość narkotyków. Z zabezpieczonych u niego substancji psychotropowych i środków odurzających można byłoby wytworzyć około 200 porcji dilerskich amfetaminy i ponad 300 porcji marihuany.
Łuków -
Tragiczny wypadek z udziałem rowerzysty
Łukowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w Gołaszynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes potrącił rowerzystę. Niestety 71-letni rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i zmarł na miejscu wypadku.
Łuków -
Przekroczył prędkość i nie zatrzymał się do kontroli. Miał przy sobie narkotyki
Wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i nawet do 5 lat pozbawienia wolności. To konsekwencje z jakimi musi liczyć się 30-latek z gminy Stanin. Kierujący audi mężczyzna przekroczył dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po chwili okazało co jeszcze „ma na sumieniu”. W kieszeni jego kurtki były narkotyki.
Łuków -
Zatrzymani za handel narkotykami
Łukowscy policjanci zatrzymali 24 – latkę oraz jej rówieśnika za posiadanie i handel narkotykami. Mężczyzna sprzedawał je nawet małoletnim. Oboje już usłyszeli zarzuty a sąd zdecydował o tymczasowym areszcie. Sprawa ma charakter rozwojowy. Śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
Łuków -
Policjanci łukowskiej patrolówki uratowali z pożaru 47-latka
Gdyby nie szybka interwencja łukowskich policjantów mogłoby dojść do tragedii. Mundurowi jeszcze przed przyjazdem strażaków weszli do zadymionego domu skąd wyprowadzili 47-latka. Okazało się, że paliły się tam tkaniny leżące przy węglowym piecu. Dzięki funkcjonariuszom nie doszło do pożaru mieszkania, a 47-latek nie ucierpiał w zdarzeniu.
Łuków