Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Biłgoraj: 142 km/h w terenie zabudowanym
Totalnym brakiem rozsądku za kierownicą wykazał się 49-letni mieszkaniec gminy Przemyśl. Mężczyzna pędził toyotą w terenie zabudowanym z prędkością 142 km/h. Na trzy miesiące stracił prawo jazdy, otrzymał również mandat i punkty karne. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i włączenie myślenia za kierownicą.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Nawet nie zauważył że policjanci chcieli go zatrzymać do kontroli
Do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna grozi 27 latkowi, który pomimo wypitego alkoholu wsiadł za kierownicę mercedesa. O nietrzeźwym kierowcy policjanci otrzymali informację od innego kierowcy.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Groźne zderzenie pojazdów
Pięć osób zostało przewiezionych do szpitali w wyniku zderzenia pojazdów na trasie W 835 na wysokości Gromady. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca BMW 46 latka skręcając w lewo nie upewniła się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru i doprowadziła do zderzenia z renault, który z kolei uderzył w zaparkowanego mercedesa.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Bez uprawnień ale... na „podwójnym gazie”
Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 24-latek, który w takim stanie i pomimo braku uprawnień wsiadł za kierownicę opla. Mężczyznę zatrzymali policjanci biłgorajskiej drogówki wczoraj w Markowiczach. 24-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Pijany i bez uprawnień uciekał przed policyjną kontrolą
Nawet na 5 lat za kratki może trafić 30 latek z Biłgoraja. Mężczyzna uciekał oplem przed policyjną kontrolą. Został zatrzymany po krótkim pościgu. Wraz z 30 latkiem w samochodzie była jego 35 letnia żona i 31 letni kolega.
Biłgoraj -
Biłgoraj: 116 km/h w terenie zabudowanym
Na trzy miesiące prawo jazdy stracił 26 letni kierowca opla, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o 66 km/h. Mężczyzna został również ukarany przez policjantów mandatem i punktami karnymi.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Odpowie za jazdę na „podwójnym gazie”
21 latek stanie przed sądem gdzie odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj wieczorem w miejscowości Jasiennik. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że wsiadł on za kierownicę opla mając w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Pośpiech przyczyną utraty prawa jazdy
Na trzy miesiące z prawem jazdy pożegnał się 31-latek, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. Mężczyzna jadąc pojazdem marki BMW w m. Przymiarki pędził mając na liczniku 113 km/h.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Motorowerem na „podwójnym gazie”, zygzakiem i z zakazem
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i naruszenie zakazu sądowego odpowie 31 latek. Jadącego zygzakiem mężczyznę zauważyli policjanci z biłgorajskiej drogówki i uniemożliwili mu dalszą podróż. Jak się okazało 31 latek miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Kary nie uniknie również dwóch innych amatorów jazdy na „podwójnym gazie” zatrzymanych przez mundurowych.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Kolizja trzech aut w Bidaczowie Starym
Prawo jazdy straciła już 36 latka, która kierując toyotą doprowadziła do zdarzenia drogowego. Kobieta stanie również przed sądem, gdzie odpowie za spowodowanie kolizji. Nie ustąpiła ona pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu.
Biłgoraj