Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Biłgoraj: Zlekceważyła znak "STOP" i uderzyła w fiata. Starciła prawo jazdy
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj wieczorem w Korytkowie Małym. 36-latka z gminy Biłgoraj kierując pojazdem marki Renault nie zatrzymała się na skrzyżowaniu lekceważąc znak "STOP". W wyniku tego doprowadziła do kolizji z samochodem marki Fiat Seicento, którym kierował 24-latek podróżujący z trójką dzieci i 63-latkiem z gminy Biłgoraj. Kobiecie za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, jak również stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do Sądu.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Rowerzystka z promilami
W sobotni wieczór policjanci biłgorajskiej drogówki zatrzymali do kontroli rowerzystkę. Jak się okazało kobieta był nietrzeźwa a jej pojazd nie posiadał świateł. 52 latka za popełnione wykroczenie odpowie teraz przed sądem.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość
Policjanci z biłgorajskiej drogówki zatrzymali dwóch piratów drogowych, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h. Mężczyźni w wieku 29 i 36-lat zostali ukarani wysokimi mandatami i punktami karnymi. Ponadto również na okres 3 miesięcy stracili prawo jazdy.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Tłusty czwartek z seniorami
Policjanci biłgorajskiej komendy spotkali się z członkami klubu seniora „Malwa” w Markowiczach. Przy okazji tłustego czwartku rozmawiali o zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się osoby starsze zarówno ze strony oszustów jak i w ruchu drogowym.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Na podwójnym gazie i na zakazie
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem 36-letni mieszkaniec gminy Łukowa, który kierował pojazdem marki Volkswagen mając w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez Sąd.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość i kierowanie w stanie nietrzeźwości
Minionego weekendu policjanci biłgorajskiej jednostki zatrzymali uprawnienia do kierowania dwóm młodym mężczyznom, którzy wykazali się brakiem rozsądku za kierownicą. Pierwszy z nich kierował pojazdem marki Honda w stanie nietrzeźwości, a drugi przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 51 km/h. Kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Nietrzeźwy kierowca na widok radiowozu ukrył klucze za drzewem
Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Zanie jeździ pojazd marki Citroen, którego kierowca może być nietrzeźwy. Policjanci podczas patrolowania wskazanego terenu ujawnili ten samochód zawieszony na nieutwardzonym poboczu. W pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku 41 i 51-lat, obaj z gminy Księżpol. Jak wynika ze wstępnych ustaleń autem kierował młodszy z nich, w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość
Wczoraj około godziny 19 - tej biłgorajska drogówka zatrzymała do kontroli drogowej kierowcę toyoty, który pędził z prędkością 123 km/h w terenie zabudowanym. Mężczyzna stracił prawo jazdy.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Nietrzeźwy i niezwykle uparty kierowca.
53 letni mieszkaniec gminy Radecznica w sobotnie popołudnie został dwa razy zatrzymany przez policję w związku z prowadzeniem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna podróżował najpierw ciągnikiem rolniczym, a następnie przesiadł się do fiata.
Biłgoraj -
Biłgoraj: 141 km/h w terenie zabudowanym
Brakiem wyobraźni wykazał się wczoraj 49 letni mieszkaniec Tych, który w Korczowie pędził z prędkością 141 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy.
Biłgoraj