Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Biłgoraj: Odpowiedzą za jazdę na "podwójnym gazie"
Trzech nietrzeźwych kierujących wyeliminowali w weekend biłgorajscy policjanci. W organizmach mieli od 1,5 do 2 promili alkoholu. Dodatkowo jeden z nich, kierując motorowerem przewoził 10-letnie dziecko. Obydwoje nie mieli też kasków ochronnych. Wszyscy trzej kierowcy za swoje postępowanie odpowiedzą wkrótce przed sądem.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Zgłosił, że zabił swoją matkę
Dyżurny biłgorajskiej komendy skierował patrol do miejscowości Tarnogród, gdzie według zgłoszenia mężczyzna miał zabić swoją matkę. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi oraz karetka pogotowia. Na szczęście zgłoszenie okazało się nie prawdą. A cała sytuacja była żartem, który rozbawił tylko 37-letniego zgłaszającego. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Nietrzeźwy kierujący uderzył w betonowy przepust
Minionej nocy policjanci biłgorajskiej komendy zostali skierowani do miejscowości Obsza, gdzie miało miejsce zdarzenie drogowe. Jak się okazało nietrzeźwy 23-latek kierując pojazdem marki Volkswagen stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Teraz mężczyzna ze swojego postępowania będzie tłumaczył się przed Sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Starcił prawo jazdy za nadmierną prędkość
Wczoraj wieczorem biłgorajska drogówka zatrzymała do kontroli 61-latka z Jarosławia. Mężczyzna we Frampolu pędził mercedesem z prędkością 113 km/h. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy, otrzymał również wysoki mandat i punkty karne.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Na podwójnym gazie i bez uprawnień do kierowania
Patrol ruchu drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymał do kontroli drogowej 27-letniego kierowcę pojazdu marki BMW. Jak wykazał policyjny alkomat mężczyzna był nietrzeźwy, w organizmie miał prawie 2,5 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania i nie miał pozostałych dokumentów wymaganych podczas kontroli drogowej. Teraz nietrzeźwy kierowca odpowie przed Sądem, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Przekroczył prędkość, jak się okazało był nietrzeźwy
23-latek z Tarnogrodu przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad pół promila alkoholu. Kierowca stracił już prawo jazdy. Teraz stanie przed Sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Odblaskowe misie dla maluszków
Dziś policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną odwiedziła dzieci w Samorządowym Żłobku w Biłgoraju przy ul. Przemysłowej. Funkcjonariuszka mówiła maluchom o bezpieczeństwie. Na koniec rozdała wszystkim dzieciom elementy odblaskowe w postaci miśków.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Drzewo przewróciło się na jadący pojazd
Wczoraj wieczorem około godziny 19 tej w miejscowości Kozaki doszło do niebezpiecznego zdarzenia na drodze. Prawdopodobnie w wyniku kilkuminutowej nawałnicy, na opla kierowanego przez 35-latka z gminy Sułów przewróciło się drzewo. Szczęśliwie kierujący nie odniósł obrażeń.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Policjantka mówiła o ,,CYBERPRZEMOCY’’
Policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną przeprowadziła spotkania z uczniami klas V i VI w Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju. Była to doskonała okazja aby przekazać uczniom wiedzę na temat zagrożeń wynikających z aktywności w sieci. Omówione zostało też zagadnienie cyberprzemocy w aspekcie odpowiedzialności prawnej, jak też porad, gdzie szukać pomocy.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Nietrzeźwy kierujący bez uprawnień
36-latek z gm. Łukowa kierujący pojazdem marki Opel w miejscowości Podsośnina został zatrzymany przez funkcjonariuszy do kontroli drogowej. Jak się okazało mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Kierujący oplem odpowie teraz przed Sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Biłgoraj