Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Biłgoraj: Bez uprawnień i na podwójnym gazie
Wczoraj późnym wieczorem policjanci udali się na trasę Tarnogród - Biłgoraj gdzie według zgłoszenia miał jechać nietrzeźwy kierujący. Policjanci zatrzymali kierowcę opla, który jak się okazało miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania. Mężczyzna odpowie przed Sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Dzięki szybkiej reakcji dyżurnych 32-latek otrzymał pomoc
St. asp. Paweł Stręciwilk i asp. szt. Stanisław Łazur dziś od wczesnych godzin rannych pełnili służbę dyżurną w biłgorajskiej jednostce. Jak każdego dnia kierowali pracą policjantów, przyjmowali zgłoszenia od mieszkańców. Tuż po godzinie 11:00 do komendy zgłosił się mężczyzna, który poprosił o możliwość przebadania się na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Dyżurny wskazał mu samoobsługowy alkomat w korytarzu. Mężczyzna ruszył w stronę urządzenia i nagle z całym impetem, nieprzytomny upadł na ziemię. Dyżurni bezzwłocznie udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie ratunkowe.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Dbajmy o zwierzęta!
Zwierzęta często stają się ofiarami agresji oraz bestialskiego i niczym nieusprawiedliwionego okrucieństwa ze strony ludzi. Pamiętajmy, znęcanie się nad zwierzęciem jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Policjanci zabezpieczyli blisko pół tysiąca sztuk podróbek
Funkcjonariusze Zespołu do walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą biłgorajskiej komendy zabezpieczyli kolejne fałszywki. Dwóch obywateli Bułgarii w wieku 29 i 35-lat za wprowadzanie do obrotu podróbek odpowiedzą przed Sądem. Policjanci zabezpieczyli blisko pół tysiąca sztuk perfum i odzieży z podrobionymi znakami towarowymi. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Kolejny pirat drogowy stracił prawo jazdy
Wczoraj patrol biłgorajskiej drogówki zatrzymał kolejnego pirata drogowego. Okazał się nim 37-latek z Warszawy, który za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące. Mężczyzna otrzymał również punkty karne i wysoki mandat.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Uzbrojeni w ulotki i odblaski wyruszyli nad zalew
Biłgorajscy policjanci w sobotnie popołudnie pojawili się nad zalewem w Biszczy. Mundurowi w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” rozmawiali z plażowiczami o bezpieczeństwie podczas wakacji. Najmłodsi otrzymali od policjantów odblaski i ulotki promujące akcję.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Pijani koledzy na motorowerach
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj rano w Różańcu w gminie Tarnogród. W trakcie podróży 23 latek najechał na nierówności w drodze, przewrócił się i doznał poważnych obrażeń. Zarówno on jaki i jego 25 letni kompan byli nietrzeźwi.
Biłgoraj -
Biłgoraj: Bez uprawnień, ale na podwójnym gazie
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowiadać przed sądem będzie 24 latek z gminy Goraj. Mężczyzna „wpadł” wczoraj podczas kontroli drogowej w Biszczy. Jak ustalili policjanci nie posiada on także prawa jazdy. Uprawnienia zostały mu one zatrzymane w czerwcu tego roku za przekroczenie prędkości.
Biłgoraj -
Biłgoraj: 64 latek przygnieciony przez ciągnik
Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Obsza. Wstępne ustalenia wskazują na to, że podczas wykonywania prac na prywatnej posesji kierujący ciągnikiem został przygnieciony przez pojazd. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Zamościu.
Biłgoraj -
Biłgoraj: 119 km/h w terenie zabudowanym
Brakiem wyobraźni wykazał się 25 latek z Oleszyc, który wczoraj około 18 tej jechał oplem w terenie zabudowanym z prędkością 119 km/h. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Płusy. Mężczyzna stracił prawo jazdy, otrzymał mandat i punkty karne.
Biłgoraj