Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Poszukujemy świadków śmiertelnego wypadku w Goraju
Policjanci, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło dzisiaj po północy w Goraju. Leżącego na drodze mężczyznę znalazł postronny mężczyzna, który powiadomił policję. Wstępne ustalenia wskazują, że 22 latek mógł zostać potrącony przez samochód. Policja ustala okoliczności zdarzenia i apeluje do świadków bądź osób mających wiedzę o wypadku o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod nr telefonu 84 686 82 10. Informacje można przekazywać także pod numerem alarmowym 997.
Biłgoraj -
Potrącenie pieszego w Zamchu
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj nad ranem w miejscowości Zamch. Wstępne ustalenia wskazują, że 32-letni mieszkaniec gminy Oleszyce będąc w stanie nietrzeźwości szedł nieprawidłową stroną drogi bez elementów odblaskowych. Mężczyzna został potrącony przez 20-latkę kierującą pojazdem marki Audi. W wyniku zdarzenia pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Biłgoraju.
Biłgoraj -
Straciła panowanie nad pojazdem na oblodzonej jezdni i uderzyła w drzewa
Policjanci z Biłgoraja szczegółowo wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj na trasie Rogale - Majdan Stary. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-latka z gminy Księżpol kierując samochodem m-ki Citroen na oblodzonej drodze straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewa. Kobieta podróżowała z dwójką dzieci w wieku lat 3 i 4-lat. Kierująca i starsze dziecko zostały przewiezione do szpitala w Lublinie.
Biłgoraj -
Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku
Wczoraj o godzinie 10:00 policjanci odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Dereźni. Funkcjonariusze rozmawiali z najmłodszymi o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, a z uczniami klas starszych o cyberprzemocy, używkach i ich groźnych skutkach.
Biłgoraj -
Potrącił na przejściu dwie 16 latki i odjechał
Chwila nieuwagi brak koncentracji mogą doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Publikujemy nagranie ku przestrodze! Przed nami świąteczne wyjazdy zadbajmy o bezpieczeństwo swoje, innych kierujących i pieszych.
Biłgoraj -
Brązowy Krzyż Zasługi dla biłgorajskiego policjanta
Odznaczenie nadane przez Prezydenta RP odebrał z rąk Wojewody Lubelskiego sierż. szt. Tomasz Cybulski. Policjant służący w biłgorajskiej jednostce od 12 lat każdego dnia wypełnia swoją służbę pamiętając słowa policyjnego ślubowania. Służy jednak innym także oddając krew. Policjant oddał już ponad 21 litrów krwi ratując tym samym zdrowie, a nawet życie innych osób. Chęć niesienia pomocy jak sam mówi zawsze była dla niego priorytetem.
Biłgoraj -
„Razem bezpieczniej” - spotkanie policjantów z dziećmi i młodzieżą
Cała szkoła w Lipowcu wzięła udział we wczorajszym spotkaniu z policjantami z Zespołu ds. Nieletnich biłgorajskiej komendy. Następnie policjanci odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Tereszpolu Kukiełkach. W ramach programu „Razem bezpieczniej” funkcjonariusze rozmawiali z najmłodszymi o szeroko rozumianym bezpieczeństwie a z uczniami klas starszych o cyberprzemocy i jej groźnych skutkach w życiu realnym.
Biłgoraj -
Zasnął za kierownicą i doprowadził do wypadku
Wczoraj około godziny 10:30 w Aleksandrowie doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń przyczyną wypadku było zaśnięcie za kierownicą kierowcy forda. Mężczyzna z obrażeniami ciała przebywa w szpitalu. Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.
Biłgoraj -
Tymczasowy areszt dla 17-latka
Wczoraj Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 17-letniego obywatela Rumunii, mieszkańca gminy Żurawica. Mężczyzna podejrzewany jest o kradzież prawie 30 tys. zł na szkodę 70-letniego mieszkańca gminy Księżpol. 17-latek był w przeszłości karany za kradzieże i kradzieże z włamaniem.
Biłgoraj -
Harcerze z biłgorajskiej „13” z Betlejemskim Światłem Pokoju odwiedzili policjantów
Wczoraj biłgorajską komendę odwiedzili harcerze z biłgorajskiej „13”, którzy podzielili się z policjantami Betlejemskim Światłem Pokoju. Ten piękny gest kultywowany jest od 27 lat. W połowie grudnia nasi harcerze w Zakopanem odebrali Betlejemskie Światło Pokoju. Wczoraj podzielili się tym światłem z policjantami i pracownikami komendy.
Biłgoraj
