Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Biała Podl.: Najpierw ukradł chleb i czteropaki piwa, potem pobił ekspedientkę.
Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który wyszedł z towarem ze sklepu nie płacąc za niego, a następnie uderzył interweniującą ekspedientkę. Mimo młodego wieku mężczyzna jest dobrze znany bialskiej Policji, mając na koncie szereg przestępstw przeciwko mieniu. W sobotę sąd aresztował młodzieńca na 3 miesiące.
Biała Podlaska -
Biała pod.: Wypadek nietrzeźwego kierowcy.
Do groźnie wyglądającego i poważnego w skutkach wypadku doszło wczoraj w miejscowości Pokinianka (gm. Rokitno). Osobowy peugeot na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Jadący samochodem mężczyźni z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Jak się okazało, kierujący samochodem miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.
Biała Podlaska -
Biała Podlaska: Policjanci ujawnili 2,5 kg konopi indyjskich podczas interwencji domowej.
2.5 kilograma konopi indyjskich znaleźli policjanci prewencji podczas interwencji domowej. Policjanci zostali wezwani na miejsce ponieważ 27-letni mieszkaniec gm. Zalesie zachowywał się agresywnie. Dzisiaj mężczyzna będzie doprowadzany na przesłuchanie do bialskiej prokuratury. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Biała Podlaska -
Biała Pod.: Napadli i okradli, a pieniądze wydali grając na automatach
Policjanci z Janowa Podlaskiego zatrzymali trzech sprawców rozboju na 47-letnim mężczyźnie. Pokrzywdzony stracił ponad 1600 zł., które następnie sprawcy wydali grając na automatach. Zarzuty dokonania tego przestępstwa usłyszeli trzej mężczyźni w wieku od 23 do 26 lat. Jeden z nich został tymczasowo aresztowany, wobec dwóch prokurator zastosował dozór Policji.
Biała Podlaska -
Biała Podlaska: Wypadł z drogi i wpadł w ogrodzenie. Miał 3 promile alkoholu w organizmie.
Kierując audi wypadł z jezdni i uszkodził trzy przęsła metalowego ogrodzenia. Jak się okazało za kierownicą samochodu siedział kompletnie pijany mężczyzna. 23-letni mieszkaniec bialskiej gminy miał w organizmie 3 promile alkoholu. Ponadto mężczyzna nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania, nie miał też przy sobie żadnych dokumentów wymaganych przy kontroli drogowej.
Biała Podlaska -
Biała Podl.: Piesi ucierpieli w wypadkach
Policjanci poszukują kierowców, którzy uczestniczyli w dwóch sobotnich wypadkach drogowych. W obu wypadkach ucierpieli dwaj piesi, doznając podobnych urazów, a sprawcy odjechali z miejsca zdarzenia. Do tych zdarzeń doszło w miejscach nieoświetlonych, po zmroku, a piesi nie mieli żadnych elementów odblaskowych.
Biała Podlaska -
Biała Podl.: Szli i niszczyli znaki drogowe.
Osiemnaście znaków drogowych na kilkukilometrowym odcinku drogi powiatowej zniszczyli wandale w nocy z 10 na 11 stycznia. Zarzuty dokonania tego przestępstwa usłyszało czterech młodych mężczyzn z gminy Biała Podlaska. Impulsem do tego wybryku był alkohol, który wcześniej wspólnie spożywali.
Biała Podlaska -
Biała Podl: Pięcioosobowa grupa odpowie za włamania.
Policjanci z Komisariatu Policji w Wisznicach ustalili sprawców trzech włamań dokonanych na swoim terenie. Łączne straty spowodowane włamaniami do dwóch sklepów spożywczych i automatów do gier wyniosły blisko 12 tys. zł. Zarzuty usłyszało pięciu młodych mężczyzn w wieku od 19 do 21 lat. Wszyscy przyznali się do popełnienia włamań i poddali dobrowolnie karze uzgodnionej z prokuratorem.
Biała Podlaska -
Biała Podl.: Areszt za kradzież biżuterii
Zarzuty włamania i kradzieży biżuterii o wartości 4 tys. zł. usłyszał wczoraj 27-letni mieszkaniec gminy Terespol. Mężczyzna spędzi też dwa najbliższe miesiące w areszcie, gdyż taki środek zapobiegawczy zastosował wobec niego bialski sąd. Zajmujący się sprawą policjanci z Janowa Podlaskiego poszukują jeszcze 19-latka, który wspólnie ze starszym kolegą dokonał tego przestępstwa.
Biała Podlaska -
Biała Podl: Okradali markety spożywcze.
Cztery osoby, trzech mężczyzn i kobieta, usłyszą dzisiaj w bialskiej komendzie zarzuty kradzieży sklepowych. Zatrzymani jeżdżąc po marketach spożywczych kradli drogie alkohole i inne przedmioty. Już teraz wiadomo, że w powiecie bialskim okradli, co najmniej trzy sklepy, powodując straty w wysokości ponad 1600 zł. Po wykonaniu czynności procesowych cała czwórka zostanie przekazana policjantom z Łukowa, którzy rozliczą ich do przestępstw popełnionych na terenie tej jednostki.
Biała Podlaska