Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Oszustwo podczas sprzedaży podręczników szkolnych
49-latka sprzedając za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego podręczniki szkolne, zamiast zysku, poniosła straty. Od oszusta podającego się za osobę kupującą otrzymała link. Za jego pośrednictwem zalogowała się na swój rachunek. Później rzekomemu pracownikowi banku przekazała kilka kodów autoryzacyjnych, dzięki którym oszust uzyskał dostęp do jej karty płatniczej, zwiększył limit wypłat. Po tym wszystkim z rachunku 49-latki oszust dokonał dwóch transakcji na łączną kwotę prawie 20 000 zł. Sprzedając za pośrednictwem Internetu zachowajmy ostrożność!
Dodano: 20.07.2025 Zamość -
Podziękowania dla dzielnicowego z posterunku w Piszczacu
Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej insp. Andrzeja Antoniewskiego, wpłynęły podziękowania dla dzielnicowego Komisariatu Policji w Terespolu, pełniącego na co dzień służbę w Posterunku w Piszczacu. W swoim liście seniorka dziękuje za zainteresowanie i pomoc, której jej udzielił. Jak pisze autorka listu: ,,...Ponieważ jestem osobą schorowaną i miałam złamaną nogę Pan dzielnicowy wielokrotnie przejeżdżając koło mego domu wstąpił na kilka minut zapytać czy czegoś nie potrzebuję, a zimą że przyniesie mi drzewa na opał.... Życzę Panu wielu takich dobrych, wrażliwych funkcjonariuszy” - dodała wdzięczna seniorka.
Dodano: 20.07.2025 Biała Podlaska -
Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku. Trzy osoby w szpitalu
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w sobotę wieczorem w Gołębiu w gminie Puławy. Kierująca samochodem BMW 43-latka, wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Fordem. Do szpitala trafiła kierująca BMW i jej pasażerka oraz pasażerka z Forda, która jak się okazało po badaniach doznała poważnych obrażeń ciała. Apelujemy o ostrożność i rozwagę na drodze.
Dodano: 20.07.2025 Puławy -
Policjanci zatrzymali dwie osoby, które sprzedawały podrobioną odzież na targowisku
Ryccy kryminalni zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy na miejskim targowisku w Rykach sprzedawali podrobioną odzież. Podczas czynności funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 160 sztuk różnych ubrań znanych światowych marek. Podejrzanym grozi teraz kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 20.07.2025 Ryki