KWP: II Zimowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Lublin 01.03.2014r.

Data publikacji 01.03.2014

Dzisiaj na basenie MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie odbyły się „ II Zimowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Lublin 2014”. W zawodach wzięło udział 65 funkcjonariuszy, którzy walczyli zarówno w konkurencjach drużynowych jak i indywidualnych. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła reprezentacja KWP w Krakowie zdobywając łącznie 17 medali w tym 11 złotych. Drugie miejsce zajęła drużyna z KWP w Lublinie zdobywając łącznie 21 medali, w tym 9 złotych. Na trzecim miejscu uplasowali się policjanci z KWP w Katowicach. Medale i puchary wręczył zwycięzcom insp. Michał Domaradzki Lubelski Komendant Wojewódzki Policji. Nie zabrakło gorącego dopingu ze strony kibiców oraz zaproszonych gości.

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 24.11 MB)