Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Nowe obiekty policji

Posterunek Policji w Wilkołazie

Posterunek Policji w Wilkołazie (powiat kraśnicki) wybudowany został na działce  o pow. całkowitej 1 517 m², która znajduje się w trwałym zarządzie KWP w Lublinie na podstawie umowy darowizny.

posterunek policji w Wilkołazie z lotu ptaka

Budowę Posterunku Policji w Wilkołazie wykonano w systemie modułowym. Roboty budowlane polegały na montażu wcześniej przygotowanych modułów 3D.

Jest to budynek administracyjno-biurowy o powierzchni 158 m2. Znajdują się w nim pomieszczenia administracyjne z wydzieloną strefą dla interesantów, pomieszczenia socjalne, magazynowe i techniczne. Powstał także budynek garażowo - magazynowy z powierzchnią zabudowy około 70 m2.

wnętrze pokoju w posteerunku z wyposażeniem biurowym

Źródłem finansowania tej inwestycji były środki z Programu Modernizacji Policji, Centralnego Funduszu Wsparcia Policji oraz Wojewódzkiego Funduszu Wsparcia Policji - darowizna z Gminy Wilkołaz. 

Termin realizacji budowy wynosił 330 dni, a łączna wartość inwestycji wraz z wyposażeniem wyniosła blisko 3,8 mln złotych.

Uroczyste otwarcie posterunku nastąpiło 31.08.2023r.

Film 68-227072.mp4

Wczytywanie pliku Odtwarzacz wideo.
Aktualny czas 0:00
Czas trwania -:-
Załadowany: 0%
Typ strumienia NA ŻYWO
Pozostały czas -:-
 
1x
    • Rozdziały
    • Opisy wyłączone, zaznaczone
    • Napisy wyłączone, zaznaczone

      Pobierz plik 68-227072.mp4 (format mp4 - rozmiar 39.09 MB)

      Powrót na górę strony