„Patrol Roku 2026"

Data publikacji 24.06.2026

Patrol z puławskiej jednostki, w składzie sierż. Kamil Sabatura i st. post. Mateusz Zdun wygrał wojewódzkie eliminacje Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku 2026”. W rywalizacji wzięło udział 21 par patrolowych z komend miejskich i powiatowych naszego garnizonu. Puchary dla zwycięzców wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie młodszy inspektor Jacek Deptuś. Laureaci I i II miejsca (patrol z radzyńskiej komendy) będą reprezentować Policję Lubelską w ogólnopolskim finale.

Powrót na górę strony