Aktualności

Biłgoraj: Chcąc uniknąć zatrzymania, wyskoczył z jadącego samochodu

Data publikacji 12.11.2019

Prawie 5 najbliższych lat za kratkami spędzi 30 latek z Biłgoraja. Dobrze znany policjantom ze swej kryminalnej przeszłości mężczyzna tak chciał uniknąć zatrzymania, że wyskoczył z jadącego samochodu. Policjanci ruszyli w pościg i zatrzymali 30 latka za którym wystawione były dwa nakazy doprowadzenia do Zakładu Karnego.

  Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 21:00. Policjanci patrolujący teren miasta w okolicach ulicy Aleja Jana Pawła II zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Ford. Kierowca samochodu zwolnił, zwlekał jednak z zatrzymaniem. Jak później się okazało za kierownicą siedziała 18 latka z Biłgoraja. W pewnym momencie policjanci zauważyli jak w trakcie jazdy z przez tylne prawe drzwi samochodu wyskoczył mężczyzna, który uciekając pieszo przeskakiwał kolejne ogrodzenia znajdujących się przy ulicy posesji.

   Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. Po kilkudziesięciu metrach dogonili mężczyznę, który zachowywał się agresywnie. Przyczyna jego zachowania szybko wyszła na jaw. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że dobrze znany policjantom ze swej kryminalnej przeszłości 30 latek od sierpnia tego roku ukrywał się przed organami sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany dwoma nakazami do odbycia kary prawie 5 lat pozbawienia wolności między innymi za kradzież z włamaniem, uszkodzenie mienia i znęcanie się nad rodziną.

 

Powrót na górę strony