Chełm: Wypadek z udziałem młodego rowerzysty - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Chełm: Wypadek z udziałem młodego rowerzysty

Data publikacji 14.08.2019

Wczoraj w centrum Chełma doszło do wypadku z udziałem 15-letniego rowerzysty. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Volkswagen potrącił jadącego rowerem nastolatka, który wjechał na jezdnię. Na szczęście w wyniku tego zdareznia młodzieniec odniósł niegroźne dla życia obrażenia. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności.

Wczoraj po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem nastoletniego rowerzysty. Do zdarzenia doszło na ulicy Lwowskiej w Chełmie. Ze wstępnych ustaleń policjantów  wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen., 24-letni mieszkaniec gminy Wierzbica potrącił 15-latkniego rowerzystę, który wjechał na jezdnię. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia młody cyklista nie odniósł groźnych obrażeń. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności.

E.C.