Chełm: Dachowanie w Strachosławiu - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Chełm: Dachowanie w Strachosławiu

Data publikacji 13.08.2019

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło w miejscowości Strachosław na terenie gminy Kamień. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowca opla wyprzedzał kilka pojazdów. W pewnej chwili jedno z wyprzedzanych aut zajechało mu drogę. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Jeden z pasażerów odniósł obrażenia.


Wczoraj wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w miejscowości Strachosław w gminie Kamień. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że 21-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny kierujący samochodem marki Opel wyprzedzał kilka pojazdów. W pewnej chwili drogę zajechało mu jedno z wyprzedzanych aut, które nie zatrzymało się i pojechało dalej.

W wyniku tego zdarzenia stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Jeden z jadących z nim pasażerów doznał obrażeń. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierowcy wykazało, że był trzeźwy. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

E.C.