Aktualności

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 19-latka

Data publikacji 03.08.2019

Dzisiaj w nocy trwała akcja poszukiwawcza za zaginionym 19-letnim mieszkańcem Lublina. Zaniepokojona rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Młody mężczyzna wyszedł z domu i poinformował najbliższych o zamiarze popełnienia samobójstwa. Natychmiast poszukiwaniem zaginionego zajęli się policjanci. 19-latek został odnaleziony przez funkcjonariuszy z IV Komisariatu Policji w Lublinie. Został przekazany pod opiekę lekarzy.

Wczoraj późnym wieczorem 19-letni mieszkaniec Lublina wyszedł z domu i poinformował najbliższych o zamiarze odebrania sobie życia. Zaniepokojona rodzina około godz. 21:30 powiadomiła policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. Komendant z IV Komisariatu Policji w Lublinie ogłosił alarm dla podległych policjantów. Po około trzech godzinach od rozpoczęcia poszukiwań funkcjonariusze z „czwórki” odnaleźli zaginionego 19-latka na jednym z lubelskich osiedli.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich dużego zaangażowania, młody mieszkaniec Lublina nie zdążył nic sobie zrobić, jego życiu również nie zagraża niebezpieczeństwo. 19-latek został przekazany pod opiekę lekarzom.

K.K.

Powrót na górę strony