Puławy: Nadal poszukujemy Marcina Packa - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Puławy: Nadal poszukujemy Marcina Packa

Data publikacji 12.06.2019

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Puławach prowadzą poszukiwania za 27 letnim obecnie Marcinem Packiem z Puław. Mężczyzna zaginął w nocy 16/17 września 2008 roku. Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji. Publikujemy zdjęcie zaginionego wykonane metodą progresji wiekowej.

    Zaginiony to: Marcin PACEK, lat 27, ostatnio zamieszkały w Puławach.

 

   Mężczyzna w nocy 16/17 września 2008 roku wyszedł w nocy z domu i od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

   Rysopis zaginionego: 27 letni mężczyzna o wzroście 172 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, lekko falowane, koloru blond, oczy jasne. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe koloru czarnego, kurtkę koloru czarnego zapinaną na guziki, bluzę z kapturem koloru czarnego zapinaną na zamek, koszulkę oraz buty koloru czarnego.  

   Wszystkie osoby posiadające istotne informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Puławach (tel. nr 81 8890290, 81 8890 209 ) bądź z najbliższą jednostką Policji.

E.R.K