Aktualności

Lublin: Policjanci dbają o bezpieczeństwo podczas MŚ FIFA U-20 Polska 2019

Data publikacji 31.05.2019

Za nami już sześć meczów rozgrywanych w Lublinie w ramach Mistrzostw Świata U-20 w piłce nożnej. Wczoraj na stadionie Arena Lublin odbyło się spotkanie reprezentacji Norwegii i Hondurasu. Nad bezpieczeństwem sympatyków sportu czuwali lubelscy policjanci.

Policjanci na tle stadion ARENA LUBLIN

Za nami 6 mecz turnieju finałowego Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 w piłce nożnej rozgrywany w Lublinie. Wczoraj na stadionie piłkarskim Arena Lublin zagrali reprezentacje Norwegii i Hondurasu. Podobnie jak podczas pierwszych spotkań na trybunach zasiadło kilka tysięcy kibiców. Razem z fanami sportowych emocji byli lubelscy policjanci, którzy dbali o bezpieczeństwo!

Policjanci obserwują stadion w czasie meczu.

Do zabezpieczenia spotkania zostali zaangażowani przede wszystkim policjanci służb patrolowo - interwencyjnych i ruchu drogowego.  Na stadionie można było zobaczyć również policyjnych spottersów.

Policjanci na motocyklach

Na drogach o bezpieczeństwo kierowców dbali funkcjonariusze ruchu drogowego. Mundurowi dbali przede wszystkim o właściwą, sprawną i płynną   organizację ruchu, zwłaszcza w okolicach stadionu.

Policjantka reguluje ruchem na skrzyżowaniu.

Za nami już sześć z dziewięciu spotkań rozgrywanych w ramach Mistrzostw Świata FIFA U-20 w Piłce Nożnej. Teraz mamy trzy dniową przerwę meczowa, zaś kolejne sportowe emocje w Lublinie w poniedziałek. Na Arenie Lublin zostanie rozegrany pierwszy mecz ćwierćfinałowy. Wzorem poprzednich spotkań nad bezpieczeństwem kibiców i mieszkańców Lublina czuwać będą policjanci.

Policjant w tle dzieci idą na mecz.

Zobacz więcej zdjęć MŚ FIFA U-20 Polska 2019

K.K.