Łuków: Policjant na wolnym zatrzymał 23-latkę z narkotykami - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Łuków: Policjant na wolnym zatrzymał 23-latkę z narkotykami

Data publikacji 16.05.2019

Za posiadanie środków odurzających odpowie 23-latka, którą w Łukowie zatrzymał będący na wolnym policjant. Funkcjonariusz, który na co dzień pracuje w Komendzie Stołecznej Policji, na parkingu samochodowym poczuł specyficzną woń marihuany. Po chwili zatrzymał siedzącą w samochodzie „palącą skręta” młodą kobietę. Powiadomieni o zdarzeniu łukowscy stróże prawa znaleźli u niej jeszcze kilka porcji dilerskich narkotyku.

Do zatrzymania 23-latki doszło wczoraj po godz. 14.  Policjant, który na co dzień pełni służbę w Komendzie Stołecznej Policji będąc na wolnym przechodząc przez parking samochodowy w Łukowie zauważył siedzącą w zaparkowanym renault młodą kobietę i poczuł specyficzną woń marihuany.

Okazując kobiecie swoją legitymację służbową przedstawił się i poinformował o zatrzymaniu. Kiedy na parking dojechali wezwani łukowscy mundurowi okazało się, że 23-latka z Chełma oprócz „skręta” miała w dodatku schowaną w pudełku marihuanę, z której można było zrobić kilka porcji dilerskich narkotyku.

Młoda kobieta została zatrzymana w policyjnej celi. Wkrótce usłyszy zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz prowadzący postępowanie policjanci ustalają, skąd 23-latka posiadała narkotyki. Jej sprawa wkrótce znajdzie swój finał w sądzie.

MJ.