Lublin: Poszukiwany listem gończym ukrył się za wersalką - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lublin: Poszukiwany listem gończym ukrył się za wersalką

Data publikacji 19.04.2019

Poszukiwany listem gończym od 2017 roku 40-letni mężczyzna, próbował uniknąć zatrzymania przez organy ścigania ukrywając się poza granicami kraju. Lubelscy kryminalni ustalili, że mężczyzna 3 dni temu wrócił do Polski i ukrywa się w jednym z mieszkań w centrum Lublina. Podczas przeszukania policjanci odnaleźli 40-latka. Okazało się, że schował się przed funkcjonariuszami za wersalką.

40-latek z Lublina poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim celem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary kilku miesięcy pozbawienia wolności za posługiwanie się cudzym dokumentem. 40-latek ukrywał się od 2017 roku poza granicami kraju.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ustalili, że 3 dni temu poszukiwany mężczyzna wrócił do Polski i może ukrywać się w jednym z mieszkań w centrum Lublina.

W środę późnym wieczorem pojechali sprawdzić posiadaną informację. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze odnaleźli 40-latka. Mężczyzna w jednym z pokoi przed policjantami schował się za wersalką.

Poszukiwany mieszkaniec Lublina został zatrzymany. Wczoraj został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej pozbawienia wolności.

K.K.