Aktualności

Kraśnik: Wpadł z marihuaną, bo zaczął uciekać

Data publikacji 31.01.2019

Zatrzymany przez kraśnickich policjantów młody mężczyzna będzie odpowiadał za posiadanie i udzielanie narkotyków. 17-latek na widok policjantów zaczął uciekać. Gdy po krótkim pościgu został zatrzymany, funkcjonariusze ujawnili przy nim 27 woreczków z marihuaną. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Przyznał się do udzielania narkotyków innym osobom w tym małoletnim.

    Patrol prewencyjny z Komisariatu Policji w Kraśniku wczoraj po godz. 15.00 na ul. Mickiewicza w Kraśniku zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy usiłowali ukryć się za pojazdami w momencie przejazdu radiowozu. Dziwne zachowanie młodych ludzi dało podstawę do ich legitymowania. Na widok zbliżających się funkcjonariuszy jeden z mężczyzn zaczął uciekać, lecz po krótkim pościgu został zatrzymany. Przy zatrzymanym policjanci ujawnili 27 foliowych woreczków z marihuaną.

   17-latek trafił do policyjnego aresztu. Przyznał się do posiadania jak również udzielania narkotyków innym osobom w tym małoletnim. Za swój czyn odpowie przed sądem, grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

JM

Powrót na górę strony