Aktualności

Biała Podl.: Groził pracownikom klubu, trafił do aresztu

Data publikacji 31.01.2019

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 51-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzany jest o kierowanie gróźb karalnych wobec pracowników jednego z bialskich lokali. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

    Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na terenie jednego z bialskich lokali. Przed południem policjanci zostali powiadomieni, że jeden z klientów grozi personelowi klubu pozbawieniem życia. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Policjanci potwierdzili zgłoszenie oraz zatrzymali awanturnika. Okazało się, że jest to 51-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

   Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy. W trakcie prowadzonych czynności policjanci potwierdzili, że jest to kolejne zdarzenia z udziałem mężczyzny. Kilka dni wcześniej 51-latek był w tym samym lokalu. Wówczas również groził pracownikom. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

   Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec 51-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony