Aktualności

Lublin: Kryminalni zabezpieczyli znaczne ilości marihuany

Data publikacji 03.01.2019

Ponad 200 gramów marihuany zabezpieczyli kryminalni z Bełżyc. Policjanci narkotyki ujawnili w pomieszczeniach zajmowanych przez 28-latka z gm. Konopnica. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Teraz odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj kryminalni z Komisariatu Policji w Bełżycach przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze należące do 28-latka z gminy Konopnica. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość środków odurzających.

Podczas czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 200 gramów suszu roślinnego koloru brunatno-zielonego. Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że jest to marihuana.

Również wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Wobec mężczyzny zastosowano dozór Policji 7 dni w tygodniu oraz zakaz opuszczania kraju. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli od zatrzymanego na poczet przyszłych kar mienie w kwocie 500 zł.

Teraz 28-latek odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

K.K.

Powrót na górę strony