Aktualności

Krasnystaw: Koniecznie chciał być "celebrytą"

Data publikacji 21.12.2018

Niezbyt ciekawy występ zaprezentował jeden z mieszkańców Krasnegostawu przed kamerą miejskiego monitoringu. Mężczyzna oprócz niewłaściwych gestów dłonią prezentował również swoje pośladki. 38-latkowi nie przeszkadzało nawet to, że obok przechodzili ludzie.

Do zdarzenia doszło 11 grudnia br. Jeden z mieszkańców Krasnegostawu postanowił zostać "gwiazdą filmową". Swoje umiejętności aktorskie prezentował przed kamerą monitoringu miejskiego w Krasnymstawie. Mężczyzna w samo południe wyciągnął w stronę kamery dłoń z wyprostowanym środkowym palcem. Następnie wszedł na trawnik, gdzie zdjął spodnie i wypiął w kierunku kamery gołe pośladki. Po chwili odszedł kilka kroków i obnażył się ponownie. W tym czasie tuż obok przechodziły postronne osoby.

Krasnostawscy policjanci nie mieli najmniejszych trudności z ustaleniem personaliów „aktora”. Jest on dobrze znany miejscowym funkcjonariuszom. 38—letni mieszkaniec Krasnegostawu usłyszał już zarzut dopuszczenia się publicznie nieobyczajnego wybryku. O wysokości kary zadecyduje sąd.

P.W.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 7.36 MB)

Powrót na górę strony