Aktualności

Radzyń Podl.: Halowy turniej „Służb Mundurowych” w piłkę nożną

Data publikacji 15.12.2018

Dobra zabawa i rywalizacja towarzyszyły drużynom biorącym udział w Turnieju "Służb Mundurowych" o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Radzyniu Podlaskim w halowej piłce nożnej. Organizatorami turnieju byli Komendant Powiatowy Policji w Radzyniu Podlaskim oraz Terenowy Zarząd NSZZP w Radzyniu Podlaskim.

Wczoraj, tj. 14 grudnia hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Żabikowie gościła reprezentacje naszego powiatu służb mundurowych. Drużyny rywalizowały podczas halowego turnieju "Służb Mundurowych" w piłce nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Radzyniu Podlaskim. W piątkowym turnieju udział wzięli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim, Ratownicy Medyczni z Pogotowia Ratunkowego w Radzyniu Podlaskim.

Turniej rozpoczął się o godzinie 14:00, a uroczystego otwarcia dokonał Komendant Powiatowy Policji w Radzyniu Podlaskim – insp. Zbigniew Krzos. Następnie zawodnicy przystąpili do rozgrywek i walki o puchar. Po długich zmaganiach wyłoniono zwycięską drużynę. Pierwsze miejsce zajęli strażacy z KP PSP w Radzyniu Podlaskim.

Przyznane zostały także dodatkowe wyróżnienia. Tytuł „Najlepszego Zawodnika" turnieju przypadł dla Wojciecha Żuka z reprezentacji Pogotowia. Najlepszym bramkarzem uznano  asp. szt. Marcina Sikorę z radzyńskiej komendy.

Celem wydarzenia było przede wszystkim promowanie aktywnego trybu życia oraz prawidłowego kibicowania podczas imprez sportowych.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy!

P.W.

  • Halowy turniej „Służb Mundurowych” w piłkę nożną
    Halowy turniej „Służb Mundurowych” w piłkę nożną
  • Halowy turniej „Służb Mundurowych” w piłkę nożną
    Halowy turniej „Służb Mundurowych” w piłkę nożną