Aktualności

Łęczna: Samochód zapalił się podczas jazdy

Data publikacji 04.09.2018

35-latek podczas jazdy samochodem marki Peugeot poczuł swąd spalenizny i zobaczył wydobywające się z komory silnika kłęby dymu. Tylko chwile dzieliły go od tragedii. Na szczęście kierowca zdążył opuścić pojazd. Jak się okazało, mężczyzna miał pecha, bo samochód kupił tego samego dnia w jednym z komisów. Policjanci sprawdzą czy nie został on oszukany co do rzeczywistego stanu pojazdu.

Wczoraj w m. Zakrzów podczas jazdy zapalił się pojazd marki Peugeot 307. Na szczęście kierujący zdążył zatrzymać się, wysiąść z auta i wezwać pomoc. Na miejsce przyjechali policjanci i strażacy, którzy ugasili płonące auto. Funkcjonariusze zabezpieczyli drogę na czas wykonywania czynności.  Jak ustalili mundurowi, 35-latek z Łęcznej niedługo cieszył się ze swojego auta. Samochód kupił jeszcze tego samego dnia w jednym z komisów w Puławach. Podczas podróży poczuł swąd spalenizny i zobaczył wydobywające się z komory silnika kłęby dymu. Tylko chwile dzieliły go od tragedii.

Policjanci z udziałem biegłego sprawdzą stan auta i ustalą, czy stan w jakim zostało sprzedane nie zagrażał życiu mężczyzny.

M.G.

Powrót na górę strony