Aktualności

Biała Podl.: Kilkaset gramów amfetaminy w mieszkaniu 32-latka

Data publikacji 27.08.2018

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Policjanci w miejscu jego zamieszkania zabezpieczyli amfetaminę, z której można by uzyskać ponad 4 tys. porcji dealerskich tego narkotyku. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Posiadanie znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie Białej Podlaskiej. Policjanci z Wydziału Kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, realizując posiadane informacje, weszli do mieszkania 32-latka. W trakcie przeszukania pomieszczeń ujawnili biały proszek oraz puste woreczki z zapięciem strunowym. Substancja została zabezpieczona. Po zbadaniu okazało się, że jest to amfetamina, z której można byłoby sporządzić ponad 4 tys. porcji dealerskich tego narkotyku. 32-latek zatrzymany został do wyjaśnienia.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej, na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

BSP

Powrót na górę strony