Aktualności

Lublin: Przekazali nakrętki dla ratowania zwierząt

Data publikacji 06.07.2018

Kilka 120-litrowych worków wypełnionych nakrętkami przekazali wczoraj policjanci i pracownicy III Komisariatu Policji w Lublinie w ramach akcji „Ukręcamy okrucieństwo! Wrzuć nakrętkę dla zwierzaka". Przekazane nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie podopiecznych fundacji "EX LEGE".

Dla jednych nakrętka jest zbędna i ląduje w śmietniku, dla innych  staje się pomocną dłonią w drodze do lepszego życia. Jaką wartość mają plastikowe nakrętki, wiedzą o tym policjanci i pracownicy III Komisariatu Policji w Lublinie, którzy cyklicznie przynoszą je do pracy i zapełniają worki.

Za sprawą dzielnicowej – mł. asp. Olgi Czuchaj włączyli się w akcję „Ukręcamy okrucieństwo! Wrzuć nakrętkę dla zwierzaka" prowadzoną przez „Fundację Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE”. Wczoraj na ręce prezes fundacji Pani Marty Włosek zostało przekazane siedem 120-litrowych worków wypełnionych plastikowymi nakrętkami. Przekazane nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie podopiecznych pochodzących z interwencji.

K.K.

Powrót na górę strony