Aktualności

Parczew: Tragiczny finał nocnej przejażdżki ciągnikiem

Data publikacji 01.07.2018

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj w nocy w m. Gęsi, gm. Jabłoń. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia pomimo prowadzonej reanimacji zmarł 18-letni pasażer, który został przygnieciony do drzewa. Traktorem kierował 21-letni mieszkaniec gm. Jabłoń, który w organizmie miał ponad promil alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło dzisiaj w nocy około godz. 1:45 w m. Gęsi, gm. Jabłoń. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia 18-letni mieszkaniec gm. Jabłoń  pomimo prowadzonej reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia. Przy ciągniku znajdował się również 21-latek z tej samej gminy, jemu nic poważnego się nie stało. Mężczyzna początkowo nie przyznawał się do kierowania ciągnikiem twierdząc, że to jego młodszy kolega kierował. Jednak wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 21-latek był kierowcą. Funkcjonariusze zatrzymali młodego mieszkańca gm. Jabłoń i osadzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim przeprowadzone dalsze czynności procesowe.  

Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

K.K.

Powrót na górę strony