Radszyń Podl.: Sportowy Dzień Dziecka z policjantami - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Radszyń Podl.: Sportowy Dzień Dziecka z policjantami

Data publikacji 28.05.2018

Wczoraj na terenie stadionu miejskiego odbył się sportowy dzień dziecka zorganizowany przez MOSIR w Radzyniu Podlaskim. W obchody tego święta włączyli się także radzyńscy policjanci. W trakcie imprezy na policyjnym stoisku można było obejrzeć sprzęt, którym posługują się stróże prawa. Była okazja usiąść za kierownicą radiowozu i przymierzyć kamizelkę kuloodporną.

Radzyńscy policjanci wzięli udział w sportowym dniu dziecka zorganizowanym przez Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Impreza odbyła się wczoraj na terenie stadionu miejskiego.

Na najmłodszych czekało wiele atrakcji przygotowanych przez organizatora. Jedną z nich było przygotowane przez radzyńskich policjantów stoisko. Można było obejrzeć sprzęt, którym posługują się stróże prawa podczas swojej codziennej służby. Była okazja usiąść za kierownicą radiowozu czy motocykla służbowego wykorzystywanego przez policjantów radzyńskiej drogówki. Odwiedzający policyjne stanowisko mogli przymierzyć kamizelkę kuloodporną jak też obejrzeć inne policyjne „gadżety”.

Policyjne stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy imprezy chętnie do niego powracali.

P.M.