Aktualności

KWP: „ Praca- Pasja – Fotografia”

Data publikacji 10.05.2018

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, z okazji obchodów 100 lecia istnienia Policji, organizuje konkursu fotograficzny o Grand Prix Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Roberta Szewca pn. „Praca - Pasja – Fotografia". Konkurs adresowany jest do wszystkich policjantów i pracowników garnizonu policji lubelskiej.

Wśród policjantów i pracowników naszego garnizonu jest wiele osób zajmujących się fotografowaniem. Mimo, że zajmują się tym amatorsko, ich prace niejednokrotnie wprawiają w zachwyt.   Są poniekąd  swoistą „kalką”  autorów. Odzwierciedlają ich kreatywność, spostrzegawczość i cierpliwość. Dla wszystkich amatorów fotografowania, z okazji obchodów 100 lecia istnienia Policji, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie organizuje konkursu fotograficzny „ Praca- Pasja – Fotografia.

Prace przesyłać można do 21 września 2018 roku, konkurs o Grand Prix  Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Roberta Szewca rozstrzygnięty zostanie 22 października 2018.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępny jest na portalu Komunikacji Wewnętrznej.  Informacje uzyskać można także w Wydziale Prezydialnym KWP w Lublinie.

R.L.R

Powrót na górę strony