Aktualności

Ryki: „Zaślepiony” uczuciem zostawił laptopa pod drzewem

Data publikacji 24.04.2018

Dziś rano 40-latek z gminy Krzywda odebrał od policjantów swój zagubiony laptop. Zakochany mężczyzna pozostawił go pod drzewem w trakcie randki i zapomniał zabrać. Torbę z zawartością odnaleźli uczniowie z miejscowej szkoły. Dzięki nim znalezisko najpierw trafiło do rodziców, następnie na rycką komendę, by na koniec wrócić do właściciela.

Dziś rano do ryckiej komendy zgłosił się 40-letni mieszkaniec gminy Krzywda i odebrał od dyżurnego swój zagubiony laptop. Urządzenie przyniósł na komendę mieszkaniec Leopoldowa. Jednak to nie on był znalazcą. Leżącą pod drzewem torbę z zawartością laptopa odnalazły jego dzieci, które podążały do miejscowej szkoły. Uczniowie znalezisko przekazali rodzicom, a Ci zgłosili się na Policję. W niedługim czasie dyżurny ustalił i skontaktował się z właścicielem laptopa.

Mieszkaniec gminy Krzywda przyznał policjantom, że umówił się na randkę z dziewczyną i w trakcie spotkania położył komputer pod drzewem. Z roztargnienia zapominał go zabrać i pojechał do domu. Miał szczęście do uczciwych znalazców i dziś rano odebrał swoją zgubę.

K.S.

Powrót na górę strony