Aktualności

Lublin: Podziękowanie dla policjantów za szybką pomoc

Data publikacji 30.03.2018

Do Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wpłynęło podziękowanie za szybką reakcję i sprawne działanie policjantów. Zostało ono skierowane do funkcjonariuszy z V Komisariatu Policji za szybkie zatrzymanie sprawcy i odzyskanie skradzionego roweru.

W środę na V Komisariat Policji w Lublinie zgłosiła się kobieta, która złożyła zawiadomienie o kradzieży jej roweru. Wartość skradzionego jednośladu zgłaszająca określiła na kwotę około 600 zł.

Sprawą zajęli się kryminalni z „piątki”, którzy już następnego dnia ustalili, gdzie znajduje się rower i zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec Lublina. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd ds. Rodziny i Nieletnich. Rower został przekazany właścicielce, która była bardzo zaskoczona tak szybkim działaniem policjantów.

Wczoraj późnym wieczorem do Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wpłynęło podziękowanie od właścicielki skradzionego roweru za pomoc w jego odzyskaniu. Kobieta pisze w nim, że jest pozytywnie zaskoczona szybkim działaniem funkcjonariuszy. Swoje podziękowania skierowała do policjantów z V Komisariatu Policji w Lublinie.

K.K.

Powrót na górę strony