Aktualności

Świdnik: Logo wytropił narkotyki

Data publikacji 29.03.2018

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 27-latka, u którego podczas przeszukania ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość suszu roślinnego o właściwościach marihuany. Niezwykle pomocnym w działaniach okazał się czworonożny funkcjonariusz Logo, który wskazał kryminalnym miejsce, gdzie mężczyzna ukrył narkotyki. Dzisiaj 27-latek zostanie doprowadzany do Prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku na podstawie własnych informacji ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Piaski może posiadać narkotyki. Wczoraj policjanci przeszukali dom oraz pomieszczenia gospodarcze, które użytkował 27-latek. W czynnościach brał udział pies ze świdnickiej komendy, który wyspecjalizowany jest w odnajdywaniu środków odurzających. Logo bezbłędnie wskazał miejsca ukrycia suszu roślinnego. Mężczyzna trzymał go m.in. w pudełku po pizzy na strychu stodoły. Łącznie policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów suszu roślinnego wykazującego właściwości marihuany.

Policjanci zatrzymali 27-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzany do Prokuratury Rejonowej w Świdniku, gdzie usłyszy zarzuty posiadania znacznej ilości środka odurzającego w postaci marihuany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

E.D.

Powrót na górę strony