Aktualności

Lublin: Kryminalny po służbie zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 02.03.2018

Policjant z IV Komisariatu Policji w Lublinie w czasie wolnym od służby zatrzymał osobę poszukiwaną. Zatrzymany 53-latek był poszukiwany do ustalenia miejscu pobytu oraz do odbycia kary pozbawienia wolności za grzywnę.

Wczoraj po godz. 20:00 policjant Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego z IV Komisariatu Policji w Lublinie w czasie wolnym od służby wybrał się na zakupy. Na jednym z parkingów w pobliżu ul. Zana zauważył pojazd w którym siedział mężczyzna, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Funkcjonariusz mając podejrzenia, że jest to osoba poszukiwana natychmiast podbiegł do auta i po przedstawieniu się i pokazaniu odznaki zatrzymał osobę znajdującą się w środku. O tym fakcie powiadomił dyżurnego, który na miejsce wysłał umundurowanych kolegów.

Po wylegitymowaniu okazało się, że policjant nie mylił się i doskonale zapamiętał wizerunek osoby poszukiwanej. Okazał się nim 53-letni mieszkaniec Lublina, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz do odbycia kary prawie 40 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna poszukiwany był za niezapłaconą grzywnę.

53-latek został przewieziony na komisariat skąd po opłaceniu grzywny został zwolniony.

K.K.

Powrót na górę strony