Aktualności

Radzyń Podl.: Poszukiwany ENĄ zatrzymany

Data publikacji 29.01.2018

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim na podstawie materiałów operacyjnych ustalili miejsce pobytu poszukiwanego, który przez blisko 8 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, który wydał za nim m.in. trzy Europejskie Nakazy Aresztowania. 31-latek był poszukiwany przez sądy i prokuraturę za kradzieże, włamania oraz przywłaszczenie mienia. Mężczyzna został zatrzymany na terenie województwa świętokrzyskiego.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim na podstawie materiałów operacyjnych ustalili miejsce pobytu poszukiwanego. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od blisko 8 lat, który wydał za nim trzy Europejskie Nakazy Aresztowania, dwa listy gończe oraz dwa zarządzenia w celu ustalenia miejsca pobytu za przestępstwa kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz przywłaszczenia mienia popełnione na terenie województwa lubelskiego.

Z ustaleń radzyński kryminalnych wynikało, że mężczyzna ukrywa się na terenie województwa świętokrzyskiego. Uzyskane informacje zostały przekazane funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego KWP w Kielcach, którzy zatrzymali 31-latka. Mężczyzna trafił już do Aresztu Śledczego w Kielcach. Zatrzymany zgodnie z poleceniem Sądu spędzi za kratkami 5 lat i 2 miesiące.

P.M.

Powrót na górę strony