Aktualności

Biała Podl.: Amfetamina w lodówce

Data publikacji 15.01.2018

Za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych odpowie 30-latek z Białej Podlaskiej. Bialscy kryminalni przeszukali wynajmowaną przez niego stancję. Policjanci znaleźli schowany w lodówce woreczek z zawartością ponad 250 gramów amfetaminy. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej uzyskali informację, że 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej może posiadać na stancji narkotyki.

Ustalenia policjantów potwierdziło przeszukanie mieszkania w bloku, które wynajmował mężczyzna. W lodówce kryminalni znaleźli foliowy woreczek, w którym znajdowało się ponad 250 gramów białego proszku. Badanie zabezpieczonej substancji testerem narkotyków  wykazało, że jest to amfetamina.

30-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. W sobotę usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Dzisiaj bialski Sąd zadecyduje o dalszym losie mężczyzny. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.    

Mężczyzna jest dobrze znany bialskim policjantom. Był notowany za rozbój, nielegalne posiadanie broni palnej oraz wiele innych przestępstw. Odpowiadał już także za posiadanie narkotyków.

W.L.

Powrót na górę strony