Aktualności

Lublin: Okradł pracodawcę na ponad 40 tys. zł

Data publikacji 12.01.2018

Policjanci z VII Komisariatu Policji zatrzymali 24-latka, który okradł swojego pracodawcę. Mężczyzna zatrudniony był w firmie zajmującej się systemami alarmowymi. Sprawca wyniósł sprzęt elektroniczny o wartości ponad 40 tys. zł. Kryminalni odzyskali sprzęt, który wstawiony był do kilku lombardów na terenie Lublina o wartości ponad 31 tys. zł. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

Wczoraj kryminalni VII Komisariatu Policji w Lublinie zatrzymali mężczyznę, który okradał firmę w której pracował. Okazał się nim 24-letni lublinianin. Jak ustalili policjanci mężczyzna w okresie od sierpnia do grudnia ubiegłego roku wyniósł z terenu jednej z lubelskich firm sprzęt elektroniczny o wartości ponad 40 tys. zł. Następnie skradzione mienie wstawiał do kilku lombardów na terenie miasta. Funkcjonariusze odzyskali skradziony sprzęt o wartości ponad 31 tys. zł.

Dzisiaj 24-latek usłyszy 9 zarzutów kradzieży. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

K.K.

Powrót na górę strony