Aktualności

Chełm: Nietrzeźwa mama opiekowała się synkiem

Data publikacji 12.01.2018

Ponad promil alkoholu w organizmie miała kobieta, która opiekowała się swoim 10-miesięcznym synkiem. Przebywała w mieszkaniu swojego znajomego, który również był nietrzeźwy. Została zatrzymana, po tym jak podczas interwencji znieważyła policjantkę. Maluszek po zbadaniu przez lekarzy został przekazany pod opiekę pracowników socjalnych. Dzisiaj z jej udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe.


Krzyki i płacz były powodem wczorajszej interwencji na ulicy Piłsudzkiego w Chełmie. Policjanci, którzy zostali skierowani pod wskazany adres ustalili, że nietrzeźwa 28-letnia chełmianka sprawuje opiekę nad swoim 10-cio miesięcznym synkiem.
 
Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała w organizmie ponad promil alkoholu. Przebywała w tym czasie w mieszkaniu znajomego, który również był nietrzeźwy. Podczas prowadzonej interwencji znieważyła słownie policjantkę. Została przez funkcjonariuszy zatrzymana.
 
Dzieckiem, po zbadaniu przez lekarza, zaopiekowali się pracownicy miejskiego ośrodka pomocy. Dzisiaj z udziałem kobiety będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Policjanci ustalą czy swoim zachowaniem naraziła ona dziecko na niebezpieczeństwo. Kobieta najprawdopodobniej usłyszy zarzuty znieważenia funkcjonariusza publicznego.

E.C.
Powrót na górę strony