Aktualności

Policjanci wspólnie z Mikołajem i "Inspektorem Kraśniczkiem" odwiedzili dzieci w szpitalu

Data publikacji 13.12.2017

Po raz kolejny policjanci z Kraśnika zrzeszeni w Niezależnym Samorządnym Związku Zawodowym Policjantów pod patronatem Komendanta Powiatowego odwiedzili pacjentów oddziału dziecięcego Szpitala Rejonowego w Kraśniku. Z rąk Komendanta dzieci otrzymały słodkie prezenty oraz odblaski. W spotkaniu uczestniczył również „Inspektor Kraśniczek” - policyjna maskotka, Święty Mikołaj oraz wspierający akcję wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Kraśniku i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Stróży. Przedświąteczna wizyta miała na celu umilenie chorym dzieciom czasu spędzanego w szpitalnych salach.

Już po raz kolejny w przedświątecznym okresie Komendant Powiatowy Policji w Kraśniku wraz z przedstawicielami NSZZ Policjantów kraśnickiej komendy odwiedził pacjentów Oddziału Chorób Dzieci i Młodzieży Szpitala Rejonowego w Kraśniku.

Wczoraj mali pacjenci z rąk szefa kraśnickich policjantów podinsp. Marka Tchórza otrzymali słodkie prezenty i odblaski i inne drobne upominki, które umilą pobyt w szpitalu. Komendant złożył wszystkim życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i spędzenia spokojnych i zdrowych świąt już w domach, razem z rodziną.

Wraz policjantami do szpitala przybył Święty Mikołaj, który ze swoimi pomocnikami również rozdawał prezenty. Kolejną atrakcją dla dzieci była wizyta policyjnej maskotkai - „Inspektora Kraśniczka”. W ich towarzystwie każdy mógł sobie zrobić zdjęcie. Akcję wsparli wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Kraśniku, nauczyciele oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży. Uczniowie przygotowali kartki z życzeniami dla chorych kolegów i koleżanek.

Za miłe odwiedziny policjantom podziękowała w imieniu małych pacjentów ordynator oddziału Pani Barbara Zboch oraz dyrektor Szpitala Pan Marek Kos. Wszystkim współorganizatorom i uczestnikom dziękujemy za wsparcie.

J.M.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 31.52 MB)

Powrót na górę strony