Aktualności

Nie wszystkie przesyłki od Mikołaja dotarły na czas

Data publikacji 07.12.2017

Wczoraj policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali 51-letniego kierującego pojazdem osobowym marki Rover, który przekroczył dozwoloną prędkość. Jak się okazało był to pracownik firmy kurierskiej rozwożący paczki. Niestety nie wszyscy mogli wczoraj otrzymać przesyłki od Mikołaja, ponieważ kierowca auta był nietrzeźwy i nie mógł kontynuować dalszej jazdy. Teraz mężczyzna odpowie przed Sądem.

Wczoraj po godzinie 16:00 policjanci hrubieszowskiej drogówki zauważyli w miejscowości Witków kierującego samochodem osobowym marki Rover, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. W związku z popełnionym wykroczeniem zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Po sprawdzeniu okazało się, że kierujący to 51-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów.

Kiedy policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości wyszło na jaw, że ma on blisko promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że jest to pracownik firmy kurierskiej, który śpieszył się z dostarczeniem mikołajkowych przesyłek. Niestety z uwagi na swój stan nie mógł kontynuować dalszej jazdy.

Teraz 51-latek odpowie przed Sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

E. K.

 

Powrót na górę strony