Aktualności

KWP: Bilans sobotnich zdarzeń drogowych

Data publikacji 29.10.2017

Wczoraj na drogach naszego województwa doszło do 8 wypadków, w których jedna osoba zginęła a 12 zostało rannych. Niestety dzisiaj rano statystyka ofiar śmiertelnych powiększyła się. Zmarł w szpitalu młody mężczyzna, który wczoraj wieczorem uczestniczył w wypadku w miejscowości Stanisławów. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drodze.

12 nietrzeźwych, 71 kolizji drogowych, 8 wypadków, w których rannych zostało 12 osób,  a jedna zginęła to bilans minionej doby. Niestety dzisiaj rano statystyka ofiar śmiertelnych powiększyła się. Zmarł w szpitalu młody mężczyzna, który wczoraj wieczorem uczestniczył w  wypadku, do którego doszło w miejscowości Stanisławów.

Okoliczności tego wypadku ustalają radzyńscy policjanci . Kierujący samochodem m-ki Opel Astra, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia zginął 20 letni pasażer auta. 22 kierowca, w stanie ciężkim, został przewieziony do szpitala. Dzisiaj rano otrzymaliśmy informację, że niestety nie udało się go uratować.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło także  wczoraj po godz. 21: 00 w miejscowości Podzamcze.  Kierujący samochodem m-ki Audi wjechał w czteroosobową grupę pieszych.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że piesi  poza terenem zabudowanym  poruszali się nie mając żadnych elementów odblaskowych i szli nieprawidłową stroną drogi.  Okazało się także , że  36 letni kierowca audi był nietrzeźwy, miał w organizmie 1,7 promila alkoholu.  16  latka i trzech mężczyzn zabranych zostało do szpitala. Dwaj 19 latkowie oraz 42 letni mężczyzna również znajdowali się w stanie nietrzeźwości.  Na szczęście obrażenia jaki odnieśli  nie zagrażają ich życiu. Jeszcze wczoraj niektórzy wyszli do domu.

Szczegóły wypadku ustalają policjanci z łęczyńskiej komendy.

 

R.L.R.

 

  

 

 

Powrót na górę strony