Aktualności

Zamość: Dzielnicowy odnalazł skradzione mienie – a teraz otrzymał podziękowania

Data publikacji 25.10.2017

Sierż. sztab. Jacek Wacniak dzięki swojemu zaangażowaniu odnalazł skradziony z terenu budowy materiał budowlany. Wdzięczny za szybką oraz skuteczną reakcję właściciel firmy budowlanej w liście skierowanym do komendanta jednostki podziękował dzielnicowemu za jego profesjonalizm i skuteczność działania.

Na początku października w miejscowości Chyża właściciel firmy budowlanej wykonujący w tej miejscowości prace budowlane zawiadomił zamojską policję o kradzieży rury przepustowej PCV z kołnierzem o długości 6 metrów. Jak wyjaśniał zgłaszający, pracownicy dzień wcześniej nie zdążyli jej zamontować. Kiedy następnego dnia przystąpili do dalszych prac zauważyli, że brakuje rury. Już po kilku godzinach prowadzone przez dzielnicowego tego rejonu czynności doprowadziły do ustalenia sprawcy. Skradzione mienie wróciło do właściciela.

Wdzięczny za szybką reakcję właściciel firmy złożył podziękowania dzielnicowemu, wskazując na jego profesjonalizm oraz skuteczność działania. Autor podziękowań pisze, że jest pełen uznania dla pracy dzielnicowego, która zasługuje na pochwałę i wyróżnienie.

Sierż. sztab Jacek Wacniak do służby w Policji wstąpił 7 lat temu, a od prawie 5 lat jest dzielnicowym Rewiru Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Na co dzień dla o bezpieczeństwo oraz porządek na terenie miejscowości gminy Zamość.

D.K-B.

Powrót na górę strony